www.kralovstviryb.cz                 Rozvoz Ostrava a okolí
  Objednávka 0

Objednávka Cena 0,00 Kč

Vypsat celý košík   Pokladna

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Zářijový rozvoz je tady !!!

Milí zákazníci, vrácíme se po dlouhých prázdninách a to hned se zářijovým rozvozem:-) Vzhledem ke státnímu svátku posouváme rozvoz o týden dopředu. Nezmeškejte naši uzávěrku, která se kvapem blíží - 12.9. 23:59!!!

DOVOLENÁ !!! :-)

Milí zákazníci, jako každy rok jsme vyrazili prozkoumávat krásy Norska. Další rozvoz plánujeme v září. Veškeré informace Vám včas sdělíme.
Hezkééé prázdniny přeje Tým Království ryb

Poslední rozvoz v tomto školním roce :-)

Milí zákazníci, stejně jako minulý rok je měsíc červen vaší poslední šancí na pořádné rybí zásoby na celé prázdniny. My opět vyplouváme za hranice státu. K Vám připlujeme s naší nabídkou čerstvých mořských ryb opět v září :-)

SOUTĚŽ

Sledujte náš FB účet, připravili jsme si pro Vás skvělou májovou soutěž :-)

Velikonoční rozvoz

Milí zákazníci, vzhledem k velikonočním prázdninám a státnímu svátku jsme posunuli rozvoz už na středu a čtvrtek. V případě, že by Vám daný termín neseděl z důvodu dovolené, nebojte se nás kontaktovat.
Budeme se Vám snažit maximálně vyhovět.
Tým Království ryb


  Království ryb

Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech. Více o nás »


  Kontakt

    +420 605 459 402

   
    www.kralovstviryb.cz
      facebook.com/kralovstviryb.cz
      Mapa rozvozu