www.kralovstviryb.cz                 Rozvoz Ostrava a okolí
  Objednávka 0

Objednávka Cena 0,00 Kč

Vypsat celý košík   Pokladna

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Projekt ukončen!

Mili zákazníci, děkujeme Vám za vaší přízeň po celou dobu našeho fungování . Jak už bylo řečeno Kralovstvi ryb skončilo a my mockrát děkujeme:)

Vánoce 2022!

Jak už bylo řečeno, Vánoční rozvoz je náš poslední. Objednávky jsme pro Vás právě spustili. V případě zvláštních požadavků na čas odběru, piště tuto informaci do poznámky. V ostatních případech nás kontaktujte e-mailem. Vždy najdeme nějaký vhodný kompromis a maximálně se Vám přizpůsobíme. Je to náš poslední rozvoz a my se na něj i Vás už hrozně těšíme :-)

Ukončení Království ryb.

Milí zákazníci, každý projekt má vždy svůj začátek i konec. Začátek už máme skoro 10 let za námi a proto už nás čeká jen ten konec:) Budeme k Vám upřímní a s čistým svědomím oznamujeme, že letošní Vánoce pojedeme naposled. Ondrovi se rozrůstá rodina a já (Lukáš) pojedu objevovat krásy Nového Zélandu. Nechceme projekt přerušovat, ani říkat, že se možná jednou vrátíme. V nejlepším se má přestat a toho se budeme držet:-) Vánoční termín bude jako vždy 23.12. a my se na Vás budeme moc těšit.
L+O

Květnový rozvoz ZRUŠEN!

Milí zákazníci, vzhledem k obrovskému nárůstu cen lososa, jsme se rozhodli zrušit květnový rozvoz. Celou situaci budeme sledovat a věříme, že se na červnový rozvoz uklidní. O termínu červnového rozvozu Vás budeme informovat. Děkujeme za Vaši přízeň

Šťastný nový rok všem :-)

Vítáme Vás v Novém roce, milí zákazníci. Přejeme Vám, ať se Vám v něm daří ve všech směrech a splníte si veškeré vaše sny a přáni.
Lednové objednávky už běží. Jako každý rok, tak i letos v lednu vypustíme slávky, které nejsou v tomto čase úplně ideální kvality. :)


  Království ryb

Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech. Více o nás »


  Kontakt

    +420 605 459 402

   
    www.kralovstviryb.cz
      facebook.com/kralovstviryb.cz
      Mapa rozvozu