www.kralovstviryb.cz                 Rozvoz Ostrava a okolí
  Objednávka 0

Objednávka Cena 0,00 Kč

Vypsat celý košík   Pokladna

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Listopadové objednávky - SPUŠTĚNY

Milí, zákaznícii, listopadové objednávky jsou již otevřeny. Pomalu se blížíme do finále tohoto roku. Ihned po uzavření objednávek pro listopad, spustíme objednávky na Vánoce:-)

Říjnová sleva :-)

Jako každý říjen, tak i tento vám přinášíme naši oblíbenou slevu na celé lososy. Domluvte se s přáteli a ulovte si svoji slevu:-)

JSME ZPĚT :-)

Po dlouhé prázdnové pauze jsme opět zpět s dalším rozvozem.
Teď už se můžete zase těšit každy měsíc na čerstvé mořské ryby :-)

2 měsíce dovolená :-)

Milí zákaznící, jak je tomu zvykem každy rok, tak i tento o prazdnínách nevyplujeme. Máme cele prázdniny dovolenou a budeme se na Vás těšit zase v září.
Tým Království ryb

červnový rozvoz :-)

Milí zákazníci, objednávky pro červnový rozvoz jsou v plném proudu. Zároveň to bude poslední rozvoz v tomto školním roce. Během prázdnín si bereme stejně jako minulý rok volno. Využijte tak červnový rozvoz pro dostatečnou zásobu!


  Království ryb

Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech. Více o nás »


  Kontakt

    +420 605 459 402

   
    www.kralovstviryb.cz
      facebook.com/kralovstviryb.cz
      Mapa rozvozu