www.kralovstviryb.cz                 Rozvoz Ostrava a okolí
  Objednávka 0

Objednávka Cena 0,00 Kč

Vypsat celý košík   Pokladna

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

VÁNOČNÍ objednávky spuštěny!!!

Milí zákazníci, právě jsme Vám spustili objednávky na náš nejoblíbenější rozvoz. První rozvozový den nám připádá tento rok na sobotu. Právě proto jsme uzpůsobili časy rozvozu tak, aby byly naše ryby u vás v tom nejkratším čase. Sledujte pozorně naše stránky a FB, kde se dozvíte veškeré aktuality. Brzy taky spustíme naši soutěž o vánočního lososa :-)

Listopadové objednávky spuštěny :-)

Milí zákaznící, dnešním dnem jsme Vám sputili objednávky na měsíc listopad. Vánoce jsou tady už za 49 dní. Sledujte proto naše stránky i FB, kde se dozvíte veškeré informace o posledním rozvozu letošního roku :-)

Říjnové objednávky jsou spuštěny :-)

Milí zákazníci, právě jsme Vám spustili objednávky pro další měsíc. Říjnový rozvoz proběhne 25-26.10.

Říjnové objednávky jsou spuštěny :-)

Zářijový rozvoz je tady !!!

Milí zákazníci, vrácíme se po dlouhých prázdninách a to hned se zářijovým rozvozem:-) Vzhledem ke státnímu svátku posouváme rozvoz o týden dopředu. Nezmeškejte naši uzávěrku, která se kvapem blíží - 12.9. 23:59!!!


  Království ryb

Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech. Více o nás »


  Kontakt

    +420 605 459 402

   
    www.kralovstviryb.cz
      facebook.com/kralovstviryb.cz
      Mapa rozvozu