www.kralovstviryb.cz                 Rozvoz Ostrava a okolí
  Objednávka 0

Objednávka Cena 0,00 Kč

Vypsat celý košík   Pokladna

O nás Informace o Království ryb

O společnosti

Jak to všechno začalo a proč vám dodáváme ryby?

V roce 2010 jsme strávili rok pracovně na Aljašce. Právě zde, ve státě, který patří svou rozlohou k těm největším v USA, jsme nasbírali patřičné zkušenosti v oblasti mořských ryb a plodů moře. Po příjezdu do České republiky vyvstala myšlenka změnit situaci na rybím trhu u nás v tuzemsku a nabídnout tak lidem opravdu kvalitní čerstvé mořské ryby.

Je dobře známo, že čerstvé mořské ryby a plody moře by měly být nedílnou součásti jídelníčku každého člověka. Ve vnitrozemských státech bývá tato skutečnost mnohdy velikou komplikací. Většina konzumentů nakupuje především zmražené ryby s vysokým obsahem přidané vody. Na trhu se objevují i relativně čerstvé ryby, které ale mnohdy leží ve skladech obchodníků i několik dní.

Na základě zkušeností z Aljašky a odhodlání vznikla společnost Království ryb. Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech.

Díky této promyšlené logistice je zboží od Království ryb vždy perfektně čerstvé. Doba od výlovu až na zákazníkův stůl čítá cca 72h a zajišťuje tak maximální čerstvost, na které si Království ryb zakládá.

Doufáme, že s nákupem u nás budete spokojeni a stanete se pravidelnými zákazníky našeho e-shopu. Nejen že si pochutnáte, navíc prospějete i svému zdraví.

Tým Království ryb


  Království ryb

Zabýváme se dovozem kvalitních čerstvých ryb a plodů moře v co nejkratší době od vylovení z moře. Království ryb také na rozdíl od obchodních řetězců nevlastní žádné sklady a ryby neskladuje. Až na základě vaší závazné objednávky objednáváme ryby od dodavatelů, kteří je následně uloví, zpracují a vyexpedují. V den, na který je naplánován rozvoz, přebíráme ryby od dodavatele a předáváme Vám na odběrných místech. Více o nás »


  Kontakt

    +420 605 459 402

   
    www.kralovstviryb.cz
      facebook.com/kralovstviryb.cz
      Mapa rozvozu